Lider Haber

GOSSIP GIRL GERİ DÖNÜYOR

GOSSIP GIRL GERİ DÖNÜYOR
72 views
02 Şubat 2019 - 12:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2007 ile 2012 yılları arasında televizyonu olan herkesin hayatı muhtemelen Gossip Girl ile kesişmiştir.

New York’taki sosyetik gençlerin skandallarla dolu yaşamından bir kesit sunan Amerikan televizyon şovu, yayınlandığı süre boyunca milyonlarca fan edindi ve o fanlar şov bittiği günden beri isyanda!

CW Başkanı Mark Pedowitz, Gossip Girl’ün tekrardan gündemde olduğunu ve yeniden çekilebileceğinin sinyalini verdi.

Pedowitz, Perşembe günü TV Eleştirmenleri Birliği basın toplantısında dizinin yeniden çekilmesi konusunda “tartışmaların” yapıldığını, ancak henüz o noktaya vardıklarından emin olamadığını

Ayrıca, dizinin orijinal yapımcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage olmadan gösterinin ne durumda olacağını “bilmediğini” de sözlerine ekledi .

Dizinin orjinal versiyonunda Serena van der Woodsen karakterini blake Lively, Blair Waldorf’u da Leighton Meester canlandırıyor.

Dizinin ana karakterlerine can veren oyuncuların şova geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor ama iddialara göre şovun eski yıldızlarından biri dizinin yeni versiyonunda oynamayı kesinlikle reddetti.

Ağustos 2017’de Blake Lively’e sorulan bir soruda ünlü yıldız “Serena’nın tasarımcı ayakkabılarına dönmeye hazırım” demişti.

Güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etmişti: “Elbette herkes adına konuşamam ama hepimiz bu şova çok şey borçluyuz ve geri dönmemek aptallık olur!”


Leighton Meester da oyuncu arkadaşının sözlerine “Eğer herkes kabul ettiyse ve zamanlama doğruysa… Bu teklife asla hayır demem!” diyerek destek vermişti.

REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

LİDER HABER.... HABERİN LİDERİ...