Lider Haber

Miss Koza of Turkey 2019

Miss Koza of Turkey 2019
93 views
01 Şubat 2019 - 19:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Miss Koza of Turkey Güzellik Yarışması olarak,

9 Mart 2019   tarihinde Bursa Sheraoton Hotel’de Muhteşem bir Organizasyon ile Türkiye’nin yeni Güzelini Seçkin Jüri Önünde belirlemeye hazırlanıyor.

Atlas Organizasyon / Ertan Kündeş  tarafından organize edilecek ve sunuculuğunu Neslihan Maltepe’nin Üstleneceği Miss Koza of Turkey Güzellik  Yarışmasında, 20 Bayan Yarışmacı Türkiye’nin en Güzel Kızı olmak için Yarışacak.

Bursa Sheraton Hotel’de gerçekleşecek olan Yarışma öncesi 7 Günlük bir Kamp Süresi geçirecek olan Yarışmacılar Bursa ve İstanbul’da Çeşitli etkinliklerede bu Sürede dahil olacaklar.

Seçkin İsimler Jüride

Jüride Türkiye’nin Tanınmış Modacı,Manken ve  Ünlü İsimler yer alacaklar,ancak önümüzdeki günlerde Jüride Sürpriz İsimlerde dahil olması bekleniyor.

Organizasyon Başkanı Ertan Kündeş: Bursa’nın tanınması açısından büyük katkı sağlayacak olan Miss Koza of Turkey Yarışması Bursa’nın Markası olduğunu ve Ulusal anlamda Bursada ilk kez bukdar geniş kapsamlı bir Organizasyon yapılacağını açıkladı.

Ulusal Firmalardan büyük destek gören Organizasyonun Yarışma Başvurusunun son günü 10 Şubat olduğunu belirten Ertan Kündeş,20 Şubat tarihinde ise Tüm Basına Finalistlerin tanıtılacağını duyurdu.

Bilgi ve Başvuru:  www.misskozaofturkey.com

REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

LİDER HABER.... HABERİN LİDERİ...