Lider Haber

Tanrıverdi Yenişehir’de

Tanrıverdi Yenişehir’de
42 kere okundu
13 Eylül 2020 - 16:28

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü İzleme Değerlendirme Raporlama Daire Başkanı Yusuf Tanrıverdi bir dizi proje incelemesi için Yenişehir’deydi.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ın konuğu olan Tanrıverdi gençlik merkezi ve spor tesisleri konusunda görüşmeler yaptı.

Daha sonra gazetemize bir  açıklama yapan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın :

“İlçemize hizmet etme yolunda cumartesi günü de, pazar günü de çalışırız. Hizmet etmenin, gecesi de gündüzü de olmaz. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü İzleme Değerlendirme Raporlama Daire Başkanı Yusuf Tanrıverdi’yi ilçemizde ağırladık. Gençlik Merkezi projemizden spor tesislerimize kadar yapacağımız yatırımlarımızı konuştuk. Geleceğe güvenle bakan, değerlerine ve ülkesine bağlı, alnı açık, başı dik, mutlu bir gençlik için çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz. Bu memleket de bu gençlik de hepimizin, Bizim bütün gayretimiz, onların bugününü de yarınını da mutlu ve huzurlu kılmak. Bunun için de hem gençlik hem de spor alanında yatırımlarımız ve projelerimiz devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde Matay Spor Tesislerimizi gençlerimizin hizmetine açacağız.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    LİDER HABER.... HABERİN LİDERİ...