Lider Haber

BAŞKAN TABAN RUHSAT DENETİM PERSONELİYLE BULUŞTU

BAŞKAN TABAN RUHSAT DENETİM PERSONELİYLE BULUŞTU
153 kere okundu
21 Temmuz 2020 - 10:32

Belediye Başkanı Alper Taban, belirli aralıklarla yapılan birim ziyaretleri kapsamında Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

Belirli zaman dilimlerinde farklı birimlere yönelik personel ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Alper Taban, Pazartesi günü bu ziyaretler kapsamında Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. 17.00’da Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan meclis salonunda gerçekleşen buluşmada, sosyal mesafe kuralına da dikkat edildi. Personel buluşmasında Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuzhan Uslu, Ruhsat ve Denetim Müdürü Ergün Arslan ile müdürlük personeli hazır bulundu.

Ziyarette İnegöl ve İnegöl Belediyesi’nin hizmetleri üzerine istişareler yapıldı. Şehrin ortak akılla yönetilmesinde personelin eksikleri tespiti ve sunacağı önerilerin önemine dikkat çekildi. Başkan Taban, İnegöl Belediyesi’nin tüm personellerinin şehri bir adım daha ileri taşımak adına gösterdiği özveriyi gördüklerini ve bunun sürdürülebilir olması adına adımlar attıklarını kaydetti. Başkan Taban, yapılan özverili çalışmalardan dolayı personele teşekkür ederken, aynı zamanda personelin fikir, görüş ve önerilerini de dinledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    LİDER HABER.... HABERİN LİDERİ...